Zawsze Wierni

Zapraszam do gildi Zawsze Wierni na s24

Ogłoszenie

Dzisiaj poniedziałek ! 09 - 12 -2013

#1 7.12.2013 17:11:42

 Damianme

Administrator

Zarejestrowany: 7.12.2013
Posty: 20

Regulamin Forum

1.1 Nicki, sygnatury, awatary. Nicki, sygnatury i awatary muszą być zgodne z zasadami obowiązującymi na Forum. W szczególności nie mogą być obraźliwe, zawierać wulgaryzmów czy niedozwolonych linków. W sygnaturze można zamieścić: obrazek o maksymalnych wymiarach 500x200 pikseli (szerokość x wysokość); podpis - 4 linijki tekstu i 2 puste, dozwolona wielkość czcionki to 1 lub 2. Maksymalne wymiary awatara to 80x80 pikseli.

1.2 Podszywanie się pod członków ekipy i/lub wcielanie się w rolę Moderatora. Bezwzględnie zabronione jest podszywanie się pod członków Ekipy Forum, a także wcielanie się w rolę Moderatora. Dotyczy to zarówno nicków, awatarów, sygnatur, jak i wypowiedzi. Naruszenie tego zakazu będzie skutkowało natychmiastową blokadą konta na Forum. Zabronione jest komentowanie wypowiedzi innych Użytkowników w sprawach dotyczących interpretacji Regulaminu. Należy to wyłącznie do zadań Moderatora. Wszelkie uwagi prosimy zgłaszać za pomocą formularza do Pomocy Technicznej.

1.3 Ignorowanie próśb i ostrzeżeń Moderatora. W przypadku stwierdzenia naruszenia zasad obowiązujących na Forum, Moderator ma obowiązek upomnieć i/lub ostrzec Użytkownika i prosić o zmianę zachowania. Lekceważenie próśb i ostrzeżeń Moderatora jest równoznaczne z poniesieniem konsekwencji określonych w Regulaminie.

1.4 Kod BIG, oszustwa, namawianie do piractwa. Całkowicie zabronione jest podawanie kodu BIG, jak i innych kodów, mających na celu osiągnięcie korzyści kosztem drugiego użytkownika. Zabronione są działania w kierunku wyłudzania realnych pieniędzy oraz wirtualnej waluty gry. Wszelkie próby oszustw i wyłudzeń będą surowo karane (włącznie z kasacją konta w grze). Zabronione jest również propagowanie i nawoływanie do piractwa. Pamiętaj: jeśli masz problem ze swoim kodem BIG napisz bezpośrednio do Pomocy Technicznej.

1.5 Obowiązki użytkownika względem wprowadzanych przez niego informacji. Bezwzględnie zabronione jest rozpowszechnianie treści (przykładowo zdjęć, filmów wideo, linków, nazw, słów) reklamowych, politycznych, religijnych, obrażających, nagabujących,propagujących przemoc, seksistowskich, pornograficznych, wulgarnych (w tym wulgaryzmy wykropkowane) lub innych moralnie niegodziwych lub też nieprzyzwoitych, zwłaszcza rasistowskich oraz skrajnie prawicowych lub lewicowych, ani treści o osobach lub postawach propagujących powyższe.

1.6 Handel kontami. Zabronione jest zamieszczanie postów mających doprowadzić do oddania, przejęcia, zamiany, kupna lub sprzedaży konta w grze i/lub na forum. Zabronione jest również posługiwanie się Kontem lub hasłem innego Użytkownika.

1.7 Kłótnie i podburzanie. Na Forum zabronione są kłótnie, oraz dyskusje do nich prowadzące.

1.8 Dyskutowanie o nałożonej karze (swojej bądź cudzej). Wszelkie zastrzeżenia w kwestii nałożenia kary na konto na Forum i/lub w grze, należy zgłaszać do Pomocy Technicznej poprzez formularz kontaktowy i jest to jedyna droga wyjaśniania.

1.9 Zaśmiecanie, flood, off-top, double posting. Niedozwolone jest zaśmiecanie, czyli zamieszczanie niepotrzebnych wiadomości, które nic do wątku nie wnoszą oraz wielokrotne powielanie tej samej treści na Forum w różnych wątkach. Flood - kilkukrotne, nieuzasadnione powtarzanie tego samego słowa czy znaku. Off-top - pisanie postów niezwiązanych z tematem wątku. Double posting - pisanie postu pod postem. Wyjątek: Moderatorzy mają prawo pisać post pod postem. Użytkownikowi wolno odstąpić od tego zakazu tylko za przyzwoleniem Moderatora.

1.10 Cytowanie postów. Zabronione jest cytowanie postów, które naruszają zasady Forum. Odnosząc się do takiego postu należy zwrócić się do autora pomijając treść jego wypowiedzi. Załączanie cytowanej wypowiedzi trzeba ograniczyć do koniecznego minimum.

1.11 Edytowanie postów po moderatorze. Zabronione jest edytowanie swoich postów po uprzedniej edycji Moderatora.

1.12 Publikowanie nieoficjalnych informacji. Zabronione jest publikowanie informacji na temat niepotwierdzonych zmian w grze w innym wątku niż TEN.

1.13 Kolor czerwony jest zarezerwowany wyłącznie dla Ekipy. Oznacza to, że tylko członkowie Teamu mogą używać koloru czerwonego dla podkreślenia ważnych informacji (zarówno w postach, jak i podpisach).

1.14 Język obowiązujący na Forum. Nasze Forum należy do for polskojęzycznych, więc posty piszemy tylko w języku polskim. W przypadkach szczególnych (sygnatura, podpis, location) dopuszczalne jest użycie języka obcego pod warunkiem zamieszczenia polskiego tłumaczenia. Wyjątek stanowią nicki (o ile nie naruszają żadnego z pozostałych punktów Regulaminu) oraz terminologia ściśle związana z grą (np.: item, event, news, etc.).

1.15 Nawoływanie do protestów/bojkotów Wszelkie protesty należy przesyłać za pomocą formularza kontaktowego do pomocy technicznej. Nawoływanie do protestów itp skutkować będzie blokadą na forum.


Gram na s24 - Zawsze Wierni
Gram na s2 - Poszukuję gildi
Gram na s26 - Armia Krajowa

Offline

 
Zapraszam do
Zawsze Wierni
Zawsze Wierni
Zawsze Wierni
Zawsze Wierni
Zawsze Wierni

Gildia
Ataki
Lochy

Regulamin
Przenieś
mnie
do
regulaminu

Zapraszamy do
Zawsze Wierni
Zawsze Wierni
Zawsze Wierni
Zawsze Wierni
Zawsze Wierni

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi